"149 Avto Təlim" - peşəkarların ünvanı!
"149 Avto Təlim" kursları Azərbaycanın ilk rəsmi sürücülük təlim kurslarından biridir və sürücülük bacarığına sahib olmağınızı və sürücülük vəsiqəsinə sahib olmağınızı daha da asanlaşdırır. Kurslarımız Bakı, Sumqayıt, Gəncə, Naxçıvan və Lənkəran şəhərlərində əhatə edən filiallarımızla geniş tədqiqat əsasında fəaliyyət göstərir. Əgər avtomobil idarəetmə bacarığınızı artırmaq və peşəkar sürücü olmaq istəyirsinizsə, "149 Avto Təlim" kursları sizin üçün ideal seçimdir. Biz təhlükəsiz sürücülüyün əsaslarını öyrədirik və sizi özünüzü peşəkar sürücü kimi hiss etməyiniz üçün hazırlayırıq. Kurslarımızda manual və avtomatik sürücülük bacarığını öyrənə bilərsiniz və sürücülük vəsiqəsinin 1 aya tam zəmanətlə əldə edilməsinə kömək edirik. Təlimçilərimiz Kia, Hyundai, Toyota və s markalı avtomobillərlə sizin təcrübənizi zənginləşdirirlər. Biz, "149 Avto Təlim" kursları olaraq, praktiki təlimlə yanaşı nəzəriyyə dərslərinidə təklif edirik. Buna əlavə, A, B, BC, D, E kateqoriyaları üçün nəzəriyyə dərslərimiz var ki, peşəkar müəllimlərimiz tərəfindən tədris olunur. Siz sürücü olmaq, təhlükəsiz bir şəkildə sürməyi öyrənmək və peşəkar sürücü kimi yolları hər zaman təhlükəsiz etmək istəyirsinizsə, "149 Avto Təlim" kurslarına qoşulun. Sürücülük bacarığınızı artırmağa bu gün başlayın.
Xidmətlər
Ən Yaxşı Sürücülük Kursunu Təklif edirik
Image
"149 AVTO TƏLİM"LƏ 10 DƏRSƏ AVTOMOBİL İDARƏET!
Kursumuzda istəyinizə uyğun olaraq xanım və ya bəy təlimçini seçə bilərsiniz. Təlim qrafikiniz öz boş vaxtlarınıza uyğun şəkildə təşkil edilir.
MEXANİKİ SÜRƏTLƏR QUTULU AVTOMOBİLLƏRDƏ AVTO TƏLİM
"149 Avto Təlim" kursula həm manuel, həmdə avtomat sürətlər qutlu avtomobillərin praktiki avto təlimlə idarəedilməsini öyrənə bilərsiniz!
"JEEP" VƏ "SEDAN" AVTOMOBİLLƏRİNDƏ DƏRSLƏR
Kursumuzda manual və avtomatik avtomobillərin təlimi mövcuddur. Həmçinin A, B, BC, D, E- kateqoriyaları üzrə nəzəriyyə dərslərimizə qatıla bilərsiniz.
Suallar və Cavablar
Ən Çox Verilən Suallar və Cavablar
Bəli Şirkət praktiki təlim ilə yanaşı nəzəriyyə dərslərini də sizlərə təqdim edir. A, B, BC, D, E- kateqoriyaları üzrə nəzəriyyə dərslərimiz peşəkar müəllimlər tərəfindən tədris olunur. Xüsusi sinif otağında keçirilən dərslərimiz 1 ay ərzində, həftədə 3 dəfə olmaqla keçirilir.
Bəli Praktiki təlim- B kateqoriyası üzrə tədris olunan təlim dərslərimiz qarşılıqlı imzalanmış müqavilə ilə həyata keçirilir. Avtoparkımız Kia, Hyundai, Toyota və s markalı avtomat və mexaniki sürətlər qutulu avtomobillərlə təmin olunub. Avtomobillər xüsusi GPS cihazları ilə təchiz olunmuşdur. Əməkdaşlarımız tərəfindən təlim dərsləri 24/7 müşahidə kameraları ilə izlənilir. Hər dərsin sonu operatorlarımız tələbələr ilə əlaqə yaradır, təklif və iradlarını nəzərə alır.
Xeyir, biz sizi DYP-i tərəfindən sürücülük vəsiqəsi əldə etməniz üçün keçirilən nəzəri və praktiki imtahana hazırlayırıq.
Bəli, avtomat sürətlə qutulu avtomobillərin praktiki təlimində 10 dərsə idarəetməni öyrənə bilərsiniz. Manuel sürətlər qutulu avtomobillərdə isə bu 13 dərsə mümkündür. Qeyd: Tələbənin dəsrə diqqəti və öyrənməyə istəyindəndə asılıdır.
Dərs günləri və saatları tələbənin istəyinə görə təyin edilir.
Avtomobillərimizdə olan müşahidə kameraları ilə hadisə araşdırılır və nəticə olaraq törədilmiş hadisənin səbəbkarı məsuliyyətə cəlb olunur.

"149 Avto Təlim" - адрес профессионалов!
"149 Avto Təlim" курсы - одни из первых официальных автошкол Азербайджана, облегчая приобретение навыков вождения и получение водительских прав. Наши курсы функционируют на широкой исследовательской базе и имеют филиалы в городах Баку, Сумгаите, Гяндже, Нахчыване и Ленкеране. Если вы хотите усовершенствовать свои навыки вождения и стать профессиональным водителем, то "149 Авто Тренинг" - идеальный выбор для вас. Мы учим основам безопасного вождения и готовим вас к чувству себя профессиональным водителем. На наших курсах вы можете изучать как механическое, так и автоматическое вождение, и мы помогаем получить водительское удостоверение в течение одного месяца. Наши инструкторы обогащают ваш опыт автомобилями марок Kia, Hyundai, Toyota и S. В "149 Avto Təlim" курсах мы предлагаем теоретические уроки наряду с практическим обучением. Кроме того, у нас есть теоретические уроки для категорий A, B, BC, D, E, преподаваемые профессиональными инструкторами. Если вы хотите стать водителем, научиться водить безопасно и делать дороги более безопасными, как профессиональный водитель, присоединяйтесь к курсам "149 Avto Təlim". Начните улучшать свои навыки вождения сегодня.
Услуги
Мы предлагаем лучшие курсы вождения
Image
10 УРОКОВ ВОЖДЕНИЯ АВТОМОБИЛЯ!
На наших курсах вы можете выбрать женского или мужского инструктора по вашему усмотрению. Ваш график обучения организуется с учетом вашего свободного времени.
МЕХАНИЧЕСКИЕ АВТОМОБИЛИ С КОРОБКОЙ ПЕРЕДАЧ АВТО ШКОЛА
"149 Авто Тренинг" курсы позволяют изучать практическое вождение как вручную, так и с автоматической коробкой передач!
УРОКИ ПРАКТИЧЕСКОГО ВОЖДЕНИЯ НА АВТОМОБИЛЯХ МАРКИ 'JEEP' И 'SEDAN'
В нашей автошколе предоставляются занятия как на механических, так и на автоматических автомобилях. Вы также можете посещать теоретические занятия для категорий A, B, BC, D, E.
Вопросы и ответы
Часто задаваемые вопросы и ответы
Bəli Şirkət praktiki təlim ilə yanaşı nəzəriyyə dərslərini də sizlərə təqdim edir. A, B, BC, D, E- kateqoriyaları üzrə nəzəriyyə dərslərimiz peşəkar müəllimlər tərəfindən tədris olunur. Xüsusi sinif otağında keçirilən dərslərimiz 1 ay ərzində, həftədə 3 dəfə olmaqla keçirilir.
Bəli Praktiki təlim- B kateqoriyası üzrə tədris olunan təlim dərslərimiz qarşılıqlı imzalanmış müqavilə ilə həyata keçirilir. Avtoparkımız Kia, Hyundai, Toyota və s markalı avtomat və mexaniki sürətlər qutulu avtomobillərlə təmin olunub. Avtomobillər xüsusi GPS cihazları ilə təchiz olunmuşdur. Əməkdaşlarımız tərəfindən təlim dərsləri 24/7 müşahidə kameraları ilə izlənilir. Hər dərsin sonu operatorlarımız tələbələr ilə əlaqə yaradır, təklif və iradlarını nəzərə alır.
Конечно, мы готовим вас к теоретическим и практическим экзаменам, необходимым для получения водительского удостоверения Государственной дорожной полицией.
Да, вы можете научиться водить автомобиль с автоматической коробкой передач за 10 уроков, а с механической коробкой передач - за 13 уроков. Примечание: Внимательность студента и его желание учиться также имеют значение.
Дни и часы занятий назначаются в соответствии с желанием студента.
Инциденты расследуются с помощью видеокамер в наших автомобилях, и, в результате, лицо, ответственное за совершенное преступление, привлекается к ответственности.